Hakkımızda

Biz Kimiz

Kurulduğu günden bugüne kadar emin adımlarla sektörün ileri gelen ulusal marketleri yerel marketleri ve Türkiye’nin en büyük toptancılarını arkasına alarak büyümeye devam etmektedir. Şuanda 1 Türkiye temsilciliği bulunmaktadır. Glassycook markasını bünyesinde bulundurmaktadır.

  • Kaliteli ürünler
  • Uygun fiyat
  • Hızlı kargo
  • 75 USD üzeri üçretsiz kargo
  • Gümrük veya hizmet bedeli yok

Vizyonumuz

Kaliteli, sanatsal, güvenilir, müşteri odaklı ve çevreye saygılı ürün sunmak, Ülkemizin ihtiyaçlarını yerli üretimle karşılamak, Yerli üretimde olmak istediğimiz yere ulaşamadığımızda bunları ithal ürünlerle desteklemek, Olmayanı bulmak bunu son kullanıcıyla buluşturmak ve takdim etmek, İstihdam ve katma değer yaratıp ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Çalışanlarımızın, ortaklarımızın ve toplumun refah düzeyinin artırılmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Sektörünün en güvenilir ve tercih edilen markası olmak, Dünya markalarıyla rekabet etmek, Rekabet için gerekli bilgi ve teknolojik düzeye sahip olmak, Tüketicinin en çok tercih ettiği marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve dünya pazarlarında gelecek 10 yıl içerisinde ilk 5 firma arasında yer almak. Tescilli markalarımızla kalitemizi ispatlamaya devam edeceğiz.

1
Ürün
1
Mutlu Müşteri
1
Satış
Menü